O Firmie Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa 2

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa 2 Sp. z o.o. została zarejestrowana przez SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. Nasz NUMER KRS to 0000721988.

Obszar działania

Firma nasza działa na terenie całego kraju opierając się na oddziałach regionalnych znajdujących się w następujących województwach:

  • ● Małopolskie
  • ● Dolnośląskie
  • ● Lubuskie
  • ● Mazowieckie
  • ● Opolskie
  • ● Śląskie
Zwiększające się zjawisko przestępczości sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na usługi ochrony osób i mienia. Nasza Firma wychodzi na przeciw temu zapotrzebowaniu i oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników. Jest to gwarancja świadczenia usług na najwyższym profesjonalnym poziomie.

W odróżnieniu od konkurencji, opracowaliśmy własne procedury bezpieczeństwa, które dodatkowo doskonalimy. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo naszym klientom, ponieważ jako nieliczni z firm ochrony osób i mienia stawiamy na zatrudnianie doświadczonych osób nie rzadko ze stażem w jednostkach specjalnych policji i wojska.

Oprócz zatrudniania doswiadczonych pracowników, wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesne środki ochrony elektronicznej jako wsparcie dla naszego personelu, takie jak: telewizja przemysłowa, systemy łączności elektronicznej, z wykorzystaniem własnej częstotliwosci, systemy alarmowe najnowszej generacji SSWIN,SAP.CCTV,KD,SRO itp. W związku z prowadzoną naszą działalnością gospodarczą posiadamy gwarancje ubezpieczeieniowe - Polisa OC o wartości 1,000,000.00 PLN.

Niezmiernie będzie nam miło gościć Państwa jako naszego kolejnego kontrahenta, zapraszając jednocześnie do skorzystania z naszych usług. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Udzielimy wszystkich niezbędznych informacji i zaproponujemy wariant ochrony najbardziej optymalny do potrzeb klienta.